Senator Hotels Group

Senator Hotel Istanbul’un önemli destinasyonlarındaki ödüllü otellerin sahibi ve işletmecisi pozisyonundadır.

Senator Hotels Group

Misyonumuz her otelimizde ‘’bütün’’ bir misafir memnuniyeti sağlamaktadır.

Senator Hotels Group farklılık yaratmaya odaklanmış ekibi ile ‘’en iyi’’ yakalamak için durmaksızın çalışmalarını sürdüren dinamik bir konaklama faaliyetleri oluşumudur.

Senator Hotels Group Istanbul şehrinin en iyi konaklama hizmetini veren otel grupları arasında yer almaktadır. Deneyim ve tutkulu bir yeteneğin bir araya gelmesi Senator markasının 30 yıllık gelişimine en büyük katkıyı sağlamıştır. 1986’da kurulan ilk otelimizle birlikte yıllar içerisinde Istanbul’da konumlanmış 4 otelden oluşan portföyümüz ile misafirlerimizi ağırlamaya devam etmekteyiz.

Doğru konaklama hizmetinin sunulmasında iletişimin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Hizmet aşkı temelli servis felsefimizi geliştirmek için yenilikçi bir bakış açısıyla durmadan çalışıyoruz. Konaklama kavramının kalbinde yer alan hizmet unsuru ve iletişim aracısı olan insan faktörüyle birlikte misafirlerimizi hep hatırlayacakları özel bir konaklama deneyimi sunmak için çalışıyoruz. Bu aynı zamanda Senator Grubu’nun marka yemininin temelini oluşturmaktadır.

Contact Us

Please fill this form and we'll get back to you as soon as possible!
General email address for group business proposals:
satinalma@senatorhotels.com.tr
satispazarlama@senatorhotels.com.tr
kariyer@senatorhotels.com.tr

İletişim

Senator Hotels Group

Gencturk Caddesi Sirvanizade sokak No.5 Vezneciler 34134 Fatih Istanbul
Tel: 90 (212) 528 18 65 (Pbx)

info@senatorhotels.com.tr
www.senatorhotels.com.tr

TOP